Kontakt

Nedan syns projektledningen för Nossan Ljusfestival och dess olika ansvarsområden. Välkommen att ta kontakt om du har frågor.

Claes Eriksson
Projektledare
E-post: claes.eriksson@yahoo.se
Telefon: 070-757 74 09


Bo Kållberg
Ljusgruppledare & ansv. Spökskogen
E-post: bo.kallberg@nossanljusfestival.se
Telefon: 076-130 03 86


Håkan Torpenberg
Underhållning, hemsidan och sociala medier
E-post: hakan.torpenberg@nossanljusfestival.se
Telefon: 070-765 31 00


Kent Ove Johansson
Ljusgruppledare
E-post: 
Telefon: 073-094 01 11


Pelle Andersson
Elteknik
E-post: pelle.andersson@nossanljusfestival.se
Telefon: 070-829 06 71


Jan-Olof Skoog
Elteknik
E-post: jan-olof.skoog@nossanljusfestival.se
Telefon: 070-688 81 92


Sune Andersson
Ansv. infoområdet och Viggen
E-post: sune.andersson@lantmannen.com
Telefon: 070-828 07 37


Andreas Karlsson
Ljusdesigner
E-post: andreas@akljud.se
Telefon: 070-871 08 10


Jan Nilsson
Ljusgruppledare
E-post: 
Telefon: 070-551 97 73


Mats Hallqvist
Ljusgruppledare
E-post: 
Telefon: 070-867 66 62


Kjell Westberg
Lager och materialansvarig
E-post: 
Telefon: 073-391 32 72


Jens Bergqvist
Webbansvarig
E-post: jens.bergqvist@nossanljusfestival.se
Telefon: 070-723 08 30